За перше півріччя поточного року через порушення правил безпеки на Одеській залізниці стався 31 випадок невиробничого травматизму (на 16 менше порівняно з відповідним періодом 2009-го), з них смертельних – 21 (на 12 менше). Причому 17 випадків травмування сталося на станціях і 14 на перегонах.
Об’єкти залізничного господарства – це зона підвищеної небезпеки, де рівень смертності від нещасних випадків був і залишається високим.
Про це постійно нагадують залізничники, закликаючи громадян бути уважними та суворо дотримуватися правил безпеки, адже навіть незначне порушення може призвести до фатальних наслідків. Тому переходячи залізничну колію слід бути максимально обережними і тільки впевнившись у відсутності потяга (або локомотива, вагона, дрезини тощо) почати рух.
Наближаючись до залізничного переїзду, громадяни повинні слідкувати за світловою і звуковою сигналізацією. Завжди слід враховувати, що довжина гальмівного шляху поїзда залежить від його ваги та швидкості та складає біля 400 м для пасажирського, і 800 м для вантажного поїзда при середній швидкості 70 км/год.
З правилами безпеки громадян на залізничному транспорті України можна ознайомитися на залізничних вокзалах, у вагонах пасажирських і приміських поїздів.
Державна адміністрація залізничного транспорту України Одеська залізниця
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2024 S&A design team / 0.014Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |