ИА «Контекст Причерноморье»
Пресс-релизы
Популярна доставка з В'єтнаму: основні нюанси
18.01.2021 в 13:10

Якщо ви займаєтеся зовнішньоекономічною діяльністю, то напевно розумієте, скільки часу і ресурсів забирає перевезення вантажу. Щоб власникам бізнесу не доводилося витрачати стільки зусиль, компанія УкрВіпСервіс організовує міжнародні перевезення, а також надає супровідні послуги на високому рівні. Доставка з В'єтнаму — один із напрямів, за яким ми відправляємо і приймаємо вантажі.

Процес перевезення полягає в підготовчих заходах: зборі пакету документів, складанні логістичного маршруту, підборі транспорту та ін. Далі, компанія УкрВіпСервіс контролює і супроводжує вантаж на кожному етапі. Оформлення на митниці — бере на себе. Це суттєво економить час власників і дає гарантію того, що товар не буде простоювати на митниці.

Способи доставки з В'єтнаму

Деякі великі підприємства перенесли свої виробництва до В'єтнаму. Це спричинило за собою попит на доставку з цієї держави. Ринок товарів з В'єтнаму тільки розширюється: текстиль, одяг і взуття, техніка, електроніка та обладнання, а також продукти харчування. 

Для доставки з В'єтнаму використовується два основних транспорту.

Авіа — самий оперативний транспорт. Авіадоставка відрізняється не маленькою вартістю, але висока швидкість її цілком виправдовує. Для швидкопсувних товарів, продуктів харчування, медичних препаратів — оптимальний варіант.

Морське перевезення — вигідний спосіб доставки. Популярний завдяки прийнятній вартості і можливості відправляти великі партії товару. Морем можна з легкістю перевезти промислове обладнання, будівельні матеріали, автомобілі і багато іншого. Також вигідно перевозити маленькі партії товару в складі збірних вантажів.

Ж / д і автомобілі використовуються при мультимодальних перевезеннях. Це маршрути з використанням декількох видів транспорту. Дозволяє доставляти товар до кінцевого пункту.

Як правильно організувати доставку з В'єтнаму? 

Перш за все варто приділити увагу збору та підготовки пакету документів. Для деяких товарів знадобляться сертифікати і довідки СЕС. Цей момент краще уточнити у фахівців. Далі, важливо наявність товарно-транспортних накладних та заповненого інвойсу. Якщо ви звертаєтеся в митно-брокерську компанію, то, як правило, фахівці контролюватимуть переміщення вантажу і візьмуть на себе митне оформлення.

Звертайтеся в УкрВіпСервіс і отримаєте повний комплекс необхідних послуг.

* Пресс-релизы размещаются на сайте ИА «Контекст-Причерноморье» в том виде, в котором они присланы, без редакторской правки.

© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.007
Перейти на полную версию сайта