ИА «Контекст Причерноморье»
Пресс-релизы
Яку теплу підлогу вибрати електричну, або водяну?
20.03.2021 в 13:15

Купити теплу підлогу в Україні - WarmFloor.org

 

Яку теплу підлогу вибрати — питання далеко не просте.

Різноманіття пропонованих на ринку варіантів і технологій здатне поставити в глухий кут будь-якого покупця, що не має досвіду «використання» систем сучасних теплих підлог.

Саме тому провідна компанія яка займається теплою підлогою https://warmfloor.org пропонує Вам підібрати та купити саме ту теплу підлогу, яка відповідає вашим потребам.

Отже, основними системами, найбільш популярними серед багатьох споживачів, є електричні і водяні підлоги.

 

Переваги електричної теплої підлоги над водяною :

 

1. Для деяких міських квартир електрична тепла підлога — єдине можливе рішення для створення комфортних умов проживання.

 Причина проста: обслуговуючі організації (ЖЕК чи ОСББ) можуть заборонити прокладання водяної теплого підлоги, оскільки загальний стояк від такої системи буде холодним, що створить незручності для жителів інших квартир, крім того, встановлення додаткової системи значно знизить тиск по всьому стояку.

2. Електрична тепла підлога дозволяє в найкоротші терміни регулювати температуру в приміщенні, водяна підлога іноді не має такої можливості — регулювати температуру. Температура нагріву водяної теплої підлоги залежить від температури води в трубах центрального опалення, або від опалення котла. Воду не можна нагрівати відразу. Завдяки терморегулятору електрична тепла підлога швидко пристосовується до потреб користувача і може значно заощадити електроенергію завдяки цій функції.

3. Знайти та усунути несправності в конструкції електричної підлоги набагато легше, ніж у водяній. Несправну ділянку нагрівального кабелю можна легко знайти за допомогою спеціального приладу і усунути пошкодження, досить відкрити лише невелику частину підлоги. Місце витоку у водяній підлозі знайти важче, частіше доводиться ламати всю підлогу.

4. Теплоізоляція теплої підлоги — підвищує її ефективність майже на 40%. Без ізоляційного матеріалу не тільки ваша кімната обігрівається теплою підлогою, але й частина енергії в будь-якому випадку йде в квартиру нижче, або в підвал. Для зменшення тепловтрат перед укладанням теплої підлоги укладають шар утеплювача.

5. У житлових приміщеннях (дитячій кімнаті, спальні, вітальні) необхідно віддавати перевагу системам опалення на основі двожильного нагрівального кабелю. Балкони, лоджії та коридори можуть бути обладнані одножильним кабелем. Деякі люди турбуються про свою безпеку, оскільки будь-який електричний кабель створює навколо них електромагнітне поле. Його рівень навколо одножильного кабелю в 60 разів менше допустимого значення, тоді як навколо двожильного кабелю в 300 разів менше, тому експерти дають саме такі рекомендації щодо використання кабелю в конкретному приміщенні залежно від призначення.

 

* Пресс-релизы размещаются на сайте ИА «Контекст-Причерноморье» в том виде, в котором они присланы, без редакторской правки.

© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.009
Перейти на полную версию сайта