Рік тому, коли багато хто з нас залишився вдома в карантинних умовах, нам здавалося, що не все так погано. Перші дні і тижні були досить позитивними: можна нічого не робити, дивитися фільми, зустрічатися з друзями в Зумі. Усе було схоже на відпустку, яка скоро закінчиться, і всі повернуться в колишній режим. Але ... Цього не сталося. Епідемія не зупинилася, і ми знову змушені працювати, навчатися і спілкуватися з людьми за допомогою інтернету.
За цей період чимало людей стали більш дисциплінованим, навчилися поєднувати декілька справ одночасно, стали проводити більше часу з сім'єю і дітьми. Але не у всіх вийшло якісно організувати свій час. Деякі батьки відчули складності з онлайн-форматом навчання. І це нормально, адже діти не звикли вчитися через екран монітора.
Як допомогти школярам? Як організувати дисциплінований підхід до навчання? Як вижити всій родині в режимі «Карантин», зберігши гармонійні сімейні стосунки? Про це далі.
Коли навчання в школах і університетах перейшло в формат онлайн, то діти стали буквально прикутими до своїх гаджетів, комп'ютерів і ноутбуків. Раніше у них був режим навчання, прогулянок, хобі. Дні були розписані майже похвилинно, і все, що потрібно було робити — просто виконувати свої обов'язки: ходити в школу або в університет, робити домашнє завдання, відвідувати тренування. А ось зараз все змінилося, тому що більшість тем вчителі дають на самостійне опрацювання, з'являється більше рефератів, письмових домашніх завдань і самостійних робіт. І далеко не кожна дитина буде це виконувати відповідально.
Батьки стали стурбовані тим, чи зможе взагалі дитина закінчити школу, скласти ЗНО і вступити до університету. І це правильно, адже саме від контролю батьків буде і залежати успіх дитини під час онлайн навчання. Але не кожна сім'я може приділити достатньо часу учню і забезпечити якісну перевірку домашньої роботи. І ось чому:
Як прийти до гармонії у відносинах «батьки-дитина», і при цьому проконтролювати успішність учня в школі? Ось декілька порад:
Спілкуючись зі своєю дитиною, ви можете дізнатися про всі її потреби. Тому постарайтеся регулярно задавати питання:
Це невеликий психологічний коучинг, який ви можете робити регулярно своїй дитині. І якщо раптом ви помітили, що учень пригнічений, зіпсувалися стосунки з друзями, спостерігається млявість і відсутній інтерес як до навчання, так і до простих речей, значить, є сенс скористатися допомогою дитячого психолога. За допомогою різних вправ і технік, фахівець допоможе повернути смак до життя, надихнути і підтримати дитину.
Під час карантину потрібно звертати більше уваги на психологічний комфорт дитини і ваші сімейні стосунки. Але також не варто забувати про навчання. Найгірше, що можуть зробити батьки — не контролювати ситуацію, і почати докори в тому, що успішність погіршилася. А найбільш мудрим рішенням буде найняти репетитора з тих предметів, які найважче давалися в школі. Додаткові заняття з англійської, математики, фізики нікому не завадять, а будуть тільки в плюс.
На сайті BUKI ви в декілька кліків зможете підібрати педагога для індивідуальних уроків. Перевага наших викладачів в тому, що вони звикли працювати онлайн. Вони знають, як зацікавити дитину на дистанційному навчанні, як підготувати до ЗНО, і як мотивувати школяра на виконання домашньої роботи.
Доступні ціни, зручний функціонал сайту і великий вибір учителів з різних предметів — ось переваги, які дозволяють пошуковому ресурсу BUKI залишатися лідером на українському ринку надання репетиторських послуг.
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2024 S&A design team / 0.020Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |