ІА «Контекст Причорномор'я»
Прес-релізи
Епіляція в домашніх умовах: огляд способів
19.01.2023 в 11:28
Епіляція в домашніх умовах: огляд способів

Боротьба із зайвим волоссям на тілі — актуальна для жінок проблема. Ще з давніх часів представниці прекрасної статі шукали способи ефективного видалення рослинності. Адже чиста гладенька шкіра — це не лише про естетику, але і про особистий комфорт та більш зручну гігієну. Сучасна косметологія пропонує достатньо рішень. Проте для багатьох дівчат було б зручніше робити процедуру вдома й не залежати від графіка спеціаліста чи будь-яких інших обставин. І це цілком реально — підібрати ефективний спосіб виконувати епіляцію власноруч та не витрачати час і кошти на відвідування салону.

Як видаляти зайве волосся в домашніх умовах

Пропонуємо підбірку найбільш популярних та дієвих способів епіляції, серед яких кожна дівчина вибере оптимальний для себе:

  • Гоління — простий, доступний та традиційний варіант, з якого жінки здебільшого починали свій шлях у боротьбі із зайвим волоссям. Бритвою зручно та швидко забирати небажану рослинність, підхід не супроводжується больовими відчуттями. Проте суттєвий мінус — коротка тривалість результату та відростання ще більш жорсткого, густого волосся.
  • Крем для депіляції — засоби такого плану також дають змогу легко та безболісно видаляти рослинність, а гладенька шкіра зберігається до тижня. Результат привабливіший, ніж за використання бритви, проте варто взяти до уваги, що креми розроблені на основі агресивних формул і часом спричиняють подразнення.
  • Віск — ви можете вибрати готові смужки чи спеціальні касети, які потрібно розігрівати. Видалення волосся таким способом дає змогу зберегти гладкість до 3-4 тижнів. Проте процедура болюча, а для дійсно якісного результату потрібно опанувати правильну технологію.
  • Домашній епілятор — прилад розроблений на основі десятків автоматичних пінцетів, які одночасно висмикують рослинність. Маніпуляція супроводжується болісними відчуттями, проте ефект тримається до місяця, волоски стають рідшими та тоншими, а із часом дискомфорт зменшується.

Що стосується останнього варіанта, варто врахувати й фінансову вигоду. Якщо купувати нові станки, креми та воскові картриджі потрібно на постійній основі, вартість нового епілятора буде єдиним вашим вкладенням на роки. Підібрати модель можна навіть у межах 1000–1500 грн, а надалі для вас не буде передбачено жодних витрат.

Що ще важливо для якісної епіляції

Віддайте перевагу методу, з яким саме вам буде зручно. Якщо у вас низький больовий поріг, варто вибирати серед безболісних підходів. Можливо, саме тривалість результату має визначальне значення. Тоді беріть на озброєння віск або домашній епілятор. Вибирати є із чого, а епіляція власноруч дає змогу самостійно контролювати процес, вчасно забирати нові острівки волосся та не чекати візиту до спеціаліста, ховаючи під одягом небажану рослинність. А ви набудете вдалого досвіду та гладеньку шкіру без зайвих зусиль.

* Прес-релізи розміщуються на сайті ІА «Контекст-Причорномор'я» у тому вигляді, в якому вони надіслані, без редакторського виправлення.

© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.011
Перейти на повну версію сайту