ІА «Контекст Причорномор'я»
Прес-релізи
Як готувати чудові смузі за допомогою блендера
29.11.2023 в 09:47
Як готувати чудові смузі за допомогою блендера

Смузі — смачний і корисний напій, який можна готувати протягом усього року. Він багатий на вітаміни, мінеральні речовини й антиоксиданти, являє собою перетерті овочі та фрукти. Завдяки сучасній техніці з приготуванням впорається будь-хто.

Техніка для приготування смузі

Головна особливість корисних коктейлів полягає в однорідності. Необхідна консистенція досягається за допомогою дрібної побутової техніки. Для цього підійдуть подрібнювачі, міксери й блендери.

Останні можуть бути як стаціонарними, так і занурювальними або комбінованими. До того ж важливо купити блендер великої потужності, щоб він міг обробляти продукти різної твердості. Мінімальний показник коливається в межах 600–800 Вт.

Для приготування однієї порції підійде занурювальний прилад зі стандартною склянкою. Великі обсяги краще обробляти в чаші об'ємом від 800 мл. Під час подрібнення необхідно стежити за тим, щоби ніж блендера нагрівався не надто сильно. Підвищення температури призводить до втрати вітамінів і погіршення смаку.

На що звертати увагу під час купівлі

Приготування смузі — не єдине завдання, з яким доведеться справлятися кухонній техніці. Саме тому краще вибирати потужний блендер із якісними ножами. Серед основних параметрів варто виділити:

  1. Кількість швидкостей. Стаціонарні моделі можуть мати до 20 швидкісних режимів, хоча зазвичай у них немає потреби. Для виконання стандартних маніпуляцій вистачить і 3–4. Занурювальним приладам достатньо двох швидкостей.

  2. Матеріал ножів. Найбільш якісними вважаються ножі з неіржавної сталі. Вони міцні й не бояться корозії, з легкістю подрібнюють будь-які овочі, фрукти, м'ясо та інші продукти. Також вони можуть працювати з льодом, який часто додають у смузі.

  3. Об'єм чаші. Мінімальний показник — 500 мл, але цього обсягу вистачить лише на одну порцію. Найзручніше готувати коктейлі в чашах від 1 літра й більше. Інгредієнти ретельно перемішуються, у смузі не залишається грудочок, і напій має приємну гладку текстуру.

  4. Матеріал чаші. У бюджетних моделях найчастіше використовується пластик. Він легкий, стійкий до сколів, але може вбирати в себе запахи, тому потребує ретельного очищення. Деякі виробники оснащують прилади скляними та металевими чашами. Це екологічно чисті й міцні матеріали, але вони збільшують вартість техніки.


Що стосується типу блендера, то для смузі підійде як занурювальна, так і стаціонарна модель. Остання потребує більше місця для зберігання й менш мобільна. Прилад може мати додаткові насадки, наприклад віничок, гаки для тіста або тертки, на сайті allo.ua в Одесі є зручний фільтр, завдяки якому можна вибрати блендер, спираючись на його функціональність.

Для коктейлів достатньо простих моделей, а ось під час приготування страв виявляться корисними прилади з насадками. Також можна підібрати техніку, що працює від акумулятора, вона стане незамінною в разі частих відключень електроенергії.

* Прес-релізи розміщуються на сайті ІА «Контекст-Причорномор'я» у тому вигляді, в якому вони надіслані, без редакторського виправлення.

© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.017
Перейти на повну версію сайту