ІА «Контекст Причорномор'я»
Прес-релізи
Лущення та шліфування зерна: найкращі рішення від «АГРО-СІМО-МАШБУД»
05.02.2024 в 17:44

У сучасній харчовій та переробній промисловості, де кожна деталь має значення, українська компанія «АГРО-СІМО-МАШБУД» презентує висококласне обладнання для лущення та шліфування зерна, що забезпечує бездоганну якість отриманих продуктів і максимальну продуктивність для вашого бізнесу. Про причини, які дають таку високу ефективність, розповімо нижче.

Ефективність і багатофункціональність

Сучасне обладнання від simo.com.ua, включно з відцентровими лущильниками, лущильно-горохокольними та шліфувальними машинами, вальцедековими верстатами, дежермінаторами та машинами мокрого лущення, створене для забезпечення високої якості та виходу готової продукції за абсолютно мінімальної кількості подрібненого ядра та мучелі. Машини призначені для обробки широкого спектру зернових культур (ячменю, гороху, пшениці, проса, кукурудзи, вівса тощо). Обладнання гарантує ефективну й акуратну обробку продукту.

Переваги технологічних пропозицій від «АГРО-СІМО-МАШБУД»

✅ Висока продуктивність. Машини спроектовані для забезпечення високої швидкості обробки при збереженні цілісності зерна, що є ключовим аспектом у виробництві якісної крупи.

✅ Високий вихід готового продукту при збереженні якості крупи.

✅ Надійність. Устаткування забезпечує точне і надійне лущення і шліфування зерна, що критично важливо для отримання високоякісної продукції. Гарантія підтверджується багаторічною практикою експлуатації нашого обладнання. Машини йдуть на експорт і супроводжуються деклараціями EU.

✅ Унікальність обладнання. Авторське обладнання компанії «АГРО-СІМО-МАШБУД» за багато років експлуатації показує кращі результати в порівнянні зі своїми аналогами. Більш того, компанія йде в ногу з часом – з року в рік найкращі фахівці-технологи вдосконалюють машини і проводять апгрейд у зв'язку зі зростаючими потребами та обсягами продукції. Завдяки цьому, обладнання від компанії «АГРО-СІМО-МАШБУД» – ідеальний вибір для багатьох світових підприємств харчової промисловості.

✅ Простота в обслуговуванні. Машини легкі в експлуатації та обслуговуванні, що знижує час простою і підвищує загальну продуктивність, а значить і рентабельність вашого бізнесу.

Дізнатися більше про технологію лущення

Для більш детальної інформації про те, як обладнання для лущення та шліфування зерна від «АГРО-СІМО-МАШБУД» може поліпшити ваше виробництво, відвідайте нашу сторінку https://simo.com.ua/ua/obladnannya/shelushenie/. Тут ви знайдете додаткові відомості про наші продукти та технології.

Компанія «АГРО-СІМО-МАШБУД» пишається можливістю запропонувати рішення, які не лише відповідають сучасним вимогам українського ринку, а й сприяють розвитку вашого бізнесу. Наша мета – бути вашим надійним партнером у досягненні виробничих цілей!

* Прес-релізи розміщуються на сайті ІА «Контекст-Причорномор'я» у тому вигляді, в якому вони надіслані, без редакторського виправлення.

© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.003
Перейти на повну версію сайту