ІА «Контекст Причорномор'я»
Прес-релізи
Як знищити мурах на ділянці
21.08.2024 в 17:42
Як знищити мурах на ділянці

Як знищити мурах на ділянці

Окрім комарів і іншої шкідливої “живності”, дачна ділянку нерідко атакують мурашки. Ці комахи не так нешкідливі, як може здатися, на перший погляд. Саме мурашки сприяють появі попелюхи на ділянках, окуповувавши разом з нею ягідні кущі й плодові дерева і доводячи їх до загибелі.

Колонії цих рудих, на рідкість ненажерливих паразитів псують газони та клумби, поїдають солодкі овочі і ягоди. Позбавитися від них можна тільки методом дезінсекції від мурашок з використанням народних засобів і хімічних препаратів, які є тут https://licvidator.ua/services/dezinsekcija/unichtozhenie-muravev/.

Як діють засоби від мурашок?

Використовувані для боротьби з комахами препарати чинять згубну дію на нервову систему шкідників. Але один тип речовин блокує генерування того, що відповідає за роботу нервової системи ферменту, а інший її паралізує. Але результат в обох випадках один – загибель мурашок, їх знищення.

Чим краще за все труїти мурашок?

Війна з мурашками може переслідувати одну з двох цілей: відлякати шкідників від своєї ділянки або фізично знищити їх. До гуманних методів відносяться:

  • перенесення невеликих мурашників чимдалі від своєї ділянки;
  • виживання особин з їх “житла” шляхом затемнення місця розташування мурашника.

Якщо це не допомагає, доводиться діяти жорсткішими методами, тобто просто фізично знищувати комах. Робиться це за допомогою різних препаратів, які можна купити в магазині. Вони створюються, в основному, на основі хлорпірифосу і діазинону.

Перший потрапляє в організм шкідливої істоти через дихальце і трахею і робить впродовж певного часу паралізуючий вплив на його нервову систему. Хлорпірифос залишається активним впродовж порядку одного-двох місяців, хоча в грунті зберігається 110-120 днів. Діазинон перешкоджає виробленню ферменту, необхідного для функціонування нервової системи шкідника, призводячи до його загибелі. Всмоктуваний коренями рослин препарат забезпечує ним захист від комах до 2-3 тижнів.

Як боротися з мурашками народними засобами?

Якщо ви хочете проявити гуманність до комах і просто вигнати їх зі своєї дачі, можна скористатися не максимально ефективними, зате екологічними способами. З урахуванням негативної реакції мурашок на певні запахи рекомендується:

розкладати на мурашиних стежках і навколо житла комах змішану з часником тирсу, корицю, листя анісу, бадилля помідорів;

  • висіяти петрушку і часник між грядками ягід;
  • посіяти календулу.

Оскільки мурашки – не найкращі плавці, можна облаштувати простір навколо кущів і дерев наповненими водою ровами з глини. Їх глибина і ширина може складати 3-5 сантиметрів. Ефективним, екологічно чистим способом є використання политих гноєм каменів або цегли. Їх розкладають біля входу в мурашники й залишають на 2-4 дні. Цього часу вистачає, щоб відлякати комах. Щоб житло стало непридатним для використання в майбутньому, його заливають окропом.

Більше за простий, але не менш ефективний спосіб змусити шкідників покинути мурашник – рясно посипати його сіллю. Відлякуючий ефект дають також розкладені під деревами й кущами змочені в гасі ганчірки або просто обробка території цією рідиною. Спонукає комах до втечі насипане на мурашник і полите водою хлорне вапно.

Професійна дезінсекція від мурашок

І все-таки як ні крути, добитися максимального ефекту у боротьбі зі шкідниками без спеціальних отрутохімікатів і відповідних пристроїв і пристосувань навряд чи вдасться. Але за послугою дезінсекції від мурашок слід звернутися до професіоналів.

Щоб отримати в повному об'ємі санітарну процедуру, що не представляє небезпеки для людини й всього, що оточує, рекомендуємо звернутися в компанію Ліквідатор. Знання і досвід наших співробітників, а також наявність новітніх препаратів, дозволить забути про існування мурашок у будинку і на ділянці мінімум на 3 місяці. А далі – просто регулярно проводити обробку з метою профілактики.

* Прес-релізи розміщуються на сайті ІА «Контекст-Причорномор'я» у тому вигляді, в якому вони надіслані, без редакторського виправлення.

© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.013
Перейти на повну версію сайту