Комітет виборців України не зафіксував критичну масу порушень, яка б могла спотворити результати волевиявлення на виборах Президента України, повідомили у прес-службі комітету.
За підсумками спостереження комітет виборців констатує, що повторне голосування та підрахунок голосів на виборах відбувалося в більш складній та напруженій обстановці, у порівнянні з голосуванням 17 січня. «Виборчий процес характеризувався високим рівнем конфліктності в роботі комісій, суперечливими та взаємовиключними рішеннями ЦВК та судів, свідомими провокаціями з боку штабів кандидатів, які були спрямовані на зрив виборчого процесу або затягування підведення результатів виборів. У той же час КВУ не фіксував масових і системних фактів фальсифікацій, які б могли скорегувати або спотворити волевиявлення громадян», — повідомляє КВУ. За спостереженнями КВУ, найбільш масовим та системним явищем стало застосування технологій, спрямованих на мобілізацію власних виборців: організація масової доставки виборців на дільниці; включення у списки виборців рішенням дільничних комісій; спроби голосування виборцями або членами комісій за інших осіб. Однак, заявляє комітет, ці технології застосовували у різних регіонах штаби обох кандидатів, про що свідчить практично однакова явка в східних і західних регіонах.
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.006Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |