У вівторок, 28 квітня, вперше в Миколаєві виступав гурт «Тельнюк: Сестри» з програмою «Сонмо». Після чудового концерту нам вдалося взяти інтерв'ю у цих сестер-фронтменок (чи то пак, фронтвуменок) гурту: Галі та Лесі.
- Ваші враження від Миколаєва? Чи ви вперше тут виступаєте?
- З концертом у Миколаєві ми вперше. Місто нам дуже сподобалось, бо воно привабливе і симпатичне. Раніше ми тут бували лише проїздом. — Скільки альбомів ви вже випустили? — Альбомів у нас багато. «Сонмо», здається, чотирнадцятий за рахунком. Ми хочемо зробити з нього окремий проект, такий, як, наприклад, «Стусове коло» чи «Український буржуазний націоналіст (У.Б.Н), чи «Жовта кульбаба», або ж альбом «Live», де зібрані наші кращі твори. До деяких альбомів уже готуються їх акустичні версії, скоро вийдуть окремі DVD, думаємо, що те саме ми зможемо зробити і з «Сонмо».
- З якою студією звукозапису ви співпрацюєте?
- Ми від початку свого створення працюємо зі студією «Комора». Ця студія — це наше життя. Мабуть, ми маємо найкращий звук та обладнання в Україні. Дуже вдячні всім працівникам «Комори» за їх допомогу та розуміння. Ще нас приваблює те, що вони завжди підтримують наш інтелектуальний наступ проти такої складної ситуації, яка склалась в Україні.
- Ми знаємо, що у вас був спільний проект з «Кому Вниз». Чи ви плануєте з ними співпрацювати надалі?
- Нам подобається музика «Кому Вниз» і ми залюбки готові з ними співпрацювати. Але виступати разом — це дуже дорого. Залишається сподіватись на підтримку держави.
- До якого стилю ви відносите свою музику?
- До якого стилю ми себе відносимо — це дуже важке питання (сміються, запитують у музиканта). Мабуть, можна нас віднести до стилю «ф'южн». Ця людина розуміється на всіх стилях (про музиканта), і взагалі ми вважаємо його світочем музики — це Іван Небесний.
- Які українські гурти ви слухаєте?
- Нам подобаються всі, хто працює в альтернативному жанрі. Це «Плач Єремії, «Мертвий півень», ті самі «Кому Вниз» та інші. Ми підтримуємо їх і любимо. І завжди радіємо за кожен їх новий альбом чи проект.
- Розкажіть про свої літературні уподобання.
- Про стан літератури скажемо, що він зараз дуже нагадує стан сучасної української музики і активно розвивається. От нещодавно прочитали книгу О. Забужко «Музей покинутих секретів». Це геніальна книга. Її треба номінувати щонайменше на Шевченківську премію. Але найбільша проблема нашої сучасної літератури, як і музики — це шоу-бізнес, який тільки її псує і нівечить. А також політика. Про політику — взагалі мовчу, це гівно, про яке навіть не варто говорити.
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2024 S&A design team / 0.008Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |