ІА «Контекст Причорномор'я»
Миколаїв  >  Моніторинги
Школа знайшла справжніх друзів
16.06.2010 / Газета: Николаевский бизнес / № 24(328) / Тираж: 5100

Школа №29 — одна з найстаріших шкіл Корабельного району. Вона була заснована в 1952 році. Школа має добрі традиції, міцний педагогічний колектив, славиться своїми учнями. В цьому році педагогічному колективу ЗОШ №29 вдалося реалізувати всі намічені плани, виконати програми з усіх предметів, не дивлячись на те, що був карантин, багато днів учні не могли відвідувати школу.

У нас працюють такі факультативи та гуртки: «Декоративно-прикладне мистецтво», «Декоративно-ужиткове мистецтво», вокальний колектив «Дзвіночки», «Природа крізь призму англійської мови», «Художнє слово». Діє «Школа розвитку», в якій готуються до школи майбутні першокласники. Тут з малюками працюють кваліфіковані спеціалісти: психолог Т.І. Гіштимулт, вчитель початкових класів Н.А. Данішевська, вчителі англійської мови Ю.М. Грицюк, В.А. Савова.

Радісно те, що йдучи на відпочинок, учні, їх батьки та вчителі в цьому році спокійні, бо знають, що наша школа буде працювати. А то декілька років у нас такої впевненості не було. Весь час ми тривожилися, бо йшли неодноразові спроби закрити школу.

Та чи змогли б ми, вчителі та батьки, своїми силами реалізовувати конкретні завдання навчальних предметів без допомоги та підтримки спонсорів — меценатів.

У свій час протягнув нам руку допомоги генеральний директор компанії «Миколаївбудінвест» І.І. Тамар'янський, випускник нашої школи.

Дуже багато зробила депутатська група «Фронт змін». Дякуючи Олегу Івановичу Мудраку та Вадиму Івановичу Мерікову, були придбані меблі для методичного кабінету школи. Вчителі мали можливість провести місячник передового педагогічного досвіду, використовуючи нову мультимедійну систему та ноутбук, придбані за кошти, виділені депутатською групою «Фронт змін». В буфеті з'явилися нові меблі. Підлога в буфеті, коридорі та холі вистелена кафельною плиткою. Подбали меценати і про відпочинок наших дітей. Для обдарованих дітей та дітей пільгових категорій виділили безкоштовні путівки в табір «Дельфін».

Ольга ЄВДОКИМОВА, вчитель української мови та літератури ЗОШ №29.

Электротранспорт ожил. Надолго ли?

На минувшей неделе к работе приступили водители троллейбусов, а со вторника прекратили забастовку и работники трамвайных депо.

Всего на городские маршруты вышло 19 трамваев и 9 троллейбусов, сообщает интернет-издание «Бизнес-новости». Часть коллектива КП «Николаевэлектротранс» поверила обещаниям городских властей в кратчайшие сроки выплатить задолженность по заработной плате.

Министерство ЖКХ приняло решение выделить 952 тыс. грн. государственных субвенций на перевозку льготного

контингента, которые будут направлены на погашение задолженности. Государственная помощь поступит в два транша, первый в размере 220 тыс. грн. предприятие должно было получить до 15 июня. Подсобит транспортникам и городской бюджет. По информации заместителя мэра Александра Женжерухи, из казны города было изыскано 250 тыс. грн., которые также направлены на погашение задолженности.

Помимо финансовых, «электротрансовцы» выдвинули еще и административные требования. От городских властей они требуют уволить экс-руководителя КП Андрея Кондратьева, который сейчас числится на предприятии советником директора. За время его руководства выпуск троллейбусов сократился с 54 до 8 единиц, атрамваев:депо№1 -с 23 до 9 единиц, а депо №2 -с 56 до 14 единиц, возмущаются «электротрансовцы».

Автор: Олег ТУМАНОВ


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.004
Перейти на повну версію сайту