Ще з часів Київської Русі українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї, не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Історичні умови складалися так, що на наших землях постійно панували інші народи-сусіди. Та попри все, наші співвітчизники віками боролися за свою свободу, і лише нинішнє покоління — наші сучасники — у 1991 році вибороли її.
Безумовно, ця визначна дата навічно увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові, демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.
24 серпня 1991 року — ця дата стала поворотною віхою в історії розвитку українського народу та могутнім стимулом для єднання світового українства, натхненної праці заради миру й добробуту в нашому спільному домі.
Зрозуміло, що цей період державотворення суспільство стикалось із проблемами, намагалося їх вирішувати, будуючи нову країну, нову епоху. За роки державної незалежності поки що не вдалося повністю розв'язати всі нагальні проблеми, від яких залежить життєдіяльність і майбутнє країни.
Тому настав час усвідомити, що творення держави, її сьогодення і майбутнього — це обов'язок кожного з нас. Україна вправі розраховувати на покоління своїх громадян, яке виростає і формується за часів незалежності, у якого — свій погляд на її здобутки, завдання та перспективи, на свої роль і місце у цій доленосній праці.
Україні виповнюється 19 років. Це період часу, за який в державі народилося нове покоління людей, які готові стати заміною найстаршому. Україна сьогодні піднімається економічно і відновлюється духовно, оскільки цей її поступ безперервно забезпечують талановиті, волелюбні люди великого серця та сильного духу. Саме такими є українці, саме такими є Ви!
Тож будьмо щасливі успіхами в добрих справах! Будьмо горді з того, що маємо незалежність, здобули право бути собою та господарями своєї долі. А цей день нехай принесе Вам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім'я якому — Україна.
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.004Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |