Прийшовши до влади у 2006 році, команда Великосербулівської сільської ради Єланецького району на чолі з сільським головою Тетяною Гавенко своїм першочерговим завданням визначила наведення порядку та благоустрій території села.
Було проведено демонтаж залишків торгового центру, і на місці руїн закрасувалися клумби з квітами та закладено парк. На ці цілі не пожаліли бюджетних коштів, виділивши 10 тис. грн., та залучили спонсорів — 2 тис. грн. Пізніше встановили огорожу на Но-воволодимирівському кладовищі, провели частковий ремонт доріг та відновили вуличне освітлення в селах Нововолодимирівка і Великосербулівка (придбали двотарифні лічильники та встановили близько 50 ліхтарів).
У 2006 році для оперативного вирішення проблемних питань сільською радою придбано легковий службовий автомобіль вартістю 19,5 тис. грн.
Щорічно ремонтувалися криниці, висаджувалися декоративні дерева та троянди.
За попереднє скликання Великосер-булівська сільська рада впевнено зайняла одне з перших місць у рейтингу сільських рад Єланецького району. Сільський голова Тетяна Данилівна Гавенко цілком виправдала довіру виборців і їй є про що звітувати.
Про показники роботи Великосер-булівської громади можна говорити мовою цифр і фактів.
2007 рік — за кошти сільського бюджету і спонсорів (15,4 тис. грн.) відкрито дитячий садок у с. Ново-володимирівка.
У 2008-му проведено реконструкцію Великосербулівського дитячого садка, перенесено його із старого приміщення у приміщення при школі. На реконструкцію витрачено 86,7 тис. грн. з місцевого бюджету, в т. ч. залучено 4,2 тис. грн. спонсорських коштів. Цей дошкільний заклад — прекрасний острів дитинства, чарівний і привабливий, створений зі справжньою батьківською любов'ю — гостинно відчинив свої двері на новому місці, у донедавна пустуючому приміщенні школи. Ідея його реконструкції у місцевої влади з'явилася давно. Втримувати стару будівлю дитсадка було недоцільно, тому вирішили її продати, а виручені кошти направити на реконструкцію шкільної будівлі, щоб і вигідно було, й економно. Але 34 тис. грн. виявилось замало. Ще 30 тис. грн. додали з сільського бюджету та звернулися за допомогою до землекористувачів сільської ради. Кожен з них, без винятку, здав додатково по три гривні з кожного гектара ріллі. Свою частку внесла і районна влада, виділивши 10 тис. грн. з районного бюджету. І тоді взялися за роботу. Три місяці на об'єкті працювали всі: працівники апарату сільської ради на чолі з сільським головою Т. Гавенко, колектив дитячого садка (завідуюча Л. Сербул), педагогічний та учнівський колективи школи (директор В. Грендій), працівники культури, медичної сфери, соцзахисту та інші. Кімнати — світлі й просторі, з євроремонтом, на підлозі — ламінат і ковролін, на новеньких металопластикових вікнах — яскравий тюль сучасного дизайну, у санвузлі — нова сантехніка, на кухні — новенькі газоелектроплита та холодильник, подаровані депутатами обласної ради Ю. Кормишкіним та районної ради В. Гуліним, а ще замінено теплотрасу, каналізацію, зроблено автономне водозабезпечення.
У 2009 році за рахунок коштів з обласного бюджету розвитку в сумі 750 тис. грн. збудовано підвідний газопровід до села Нововолодимирівка, газифіковано 30 осель.
2010 року блакитний вогник дійшов і до центральної садиби сільської ради — села Великосербулівка. З сільського бюджету виділено 25 тис. грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації з газифікації цього населеного пункту. За кошти місцевого бюджету виготовлені проекти на газифікацію ФАПу та приміщення сільської ради. А в жовтні 2010 року споживачами природного газу стало 65 сімей.
Опікується рада і питаннями соціального захисту населення. Пільговий контингент (70 осіб) щорічно отримує за рахунок сільської ради по одному складометру дров, за 2006 — 2010 роки жителям громади надано матеріальної допомоги на суму 22,6 тис. грн.
Поточного року Великосербулівська сільська рада капітально відремонтувала ФАП, залучивши до цієї справи кошти з різних джерел: 80 тис. грн. — бюджет розвитку, 40 тис. грн. — фонд соціальних інвестицій, 30 тис. грн. — районний бюджет, 6 тис. грн. — місцевий бюджет, 4 тис. грн. — кошти громади.
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.006Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |