14 січня голова облдержадміністрації Микола Круглов провів розширене засідання ради вітчизняних та іноземних інвесторів при облдержадміністрації, за участі керівників провідних підприємств області та мерів міст.
Головна тема засідання — розроблення програми інноваційно-інвестиційного розвитку Миколаївщини та посилення конкурентоспроможності області з використанням місцевих особливостей.
Як підкреслив голова ОДА, в залі присутні керівники 15 підприємств, які забезпечують наповнення майже половини бюджету області, — і це саме ті підприємства, які одними з перших зуміли адаптуватись до ринкових методів господарювання, долучившись до технологічного прориву у своїх галузях.
Для забезпечення подальшого сталого розвитку як реального сектору економіки, так і області в цілому, необхідно дотримуватись взаємної відповідальності органів державного управління і власників та менеджерів підприємств. З одного боку, тільки стабільна правова та регуляторна політика може забезпечити стабільне економічне зростання, з іншого, — бізнес має усвідомлювати свою соціальну відповідальність,- починаючи від своєчасної виплати заробітної плати працівникам.
Рада інвесторів, власне, і створена для того, щоб покращити бізнес-клімат у регіоні. М.Круглов висловив впевненість, що для узгодження усієї документації, необхідної для початку реалізації інвестиційного проекту, потрібно не більше одного місяця. «Якщо я дізнаюсь про те, що будь-який державний службовець будь-якого рівня створює штучні перешкоди для початку реалізації інвестиційного проекту, тобто заважає залученню інвестицій, створенню робочих місць та подальшому поповненню бюджету, — цей державний службовець одразу ж розпрощається із посадою»,- попередив голова облдержадміністрації.
Керівникам провідних підприємств було запропоновано надати до облдержадміністрації інформацію щодо річних планів розвитку виробництва, зокрема його модернізації та залучення енергозберігаючих технологій, запланованого випуску нової продукції, наявності нових інвестиційних проектів, тощо. Вся ця інформація буде узагальнена для визначення пріоритетів інноваційно-інвестиційного розвитку Миколаївщини.
Голова облдержадміністрації проінформував учасників засідання також про те, що в Україні запроваджується нова схема капітальних вкладень — через Український банк реконструкції та розвитку.
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2024 S&A design team / 0.004Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |