ИА «Контекст Причерноморье»
Николаев  >  Новости  >  Вооруженные силы
На Миколаївщині пройшли навчання українських морпіхів
15:51 / 27.10.2021
Вооруженные силы

ОДЕСА, 27 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – На одному з полігонів в Миколаївській області морські піхотинці окремої бригади імені контр-адмірала Михайла Білинського виконали навчально-тренувальні стрибки з парашутом.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Командування морської піхоти ВМС ЗС України.

Понад 100 морських піхотинців виконали стрибки з борту вертольота морської авіації Мі-8МСБ-В на різних висотах й для третини особового складу це було вперше. Також на базі морської авіаційної бригади пройшов завершальний етап зборів із фахівцями та інструкторами пошуково-рятувальних й парашутно-десантних служб, які здійснювали стрибки використовуючи парашутну систему типу «крило».

Начальник пошуково-рятувальної та парашутно-десантної служби ВМС ЗС України підполковник Анатолій Глиненко розповів: «Основною метою зборів було вдосконалення навичок здійснення стрибків на різні майданчики, за різних погодних умов. Відпрацювання як штатних, так і позаштатних ситуацій, які могли б виникнути під час повсякденної діяльності. До тренувань залучались спеціалісти не тільки з військових частин ЗС України, а й інших силових структур».


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.102
Перейти на полную версию сайта