ИА «Контекст Причерноморье»
Миколаїв  >  Новини  >  Влада
Віталій Кім: росіяни вбили ракетним ударом мешканця Миколаївщини, ще 14 – поранено
09:46 / 02.11.2025
Влада

ОДЕСА, 02 ЛИСТОПАДА 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім повідомив про обстановку в регіоні.

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться у Телеграм-каналі Віталія Кіма.

У своєму повідомленні Віталій Кім сказав:

Ворожі атаки по області за минулу добу, станом на 07:00 ранку 2 листопада

▫️м. Миколаїв

Учора, 1 листопада, близько 07:20, ворог вдарив балістичною ракетою (попередньо «Іскандер-М» з касетною бойовою частиною) по передмістю Миколаєва. Внаслідок удару загинув 20-річний чоловік. Поранення отримали 19 людей, серед них двоє дітей — 12-річний хлопець та 9-річна дівчинка. На ранок в лікарнях перебувають 14 постраждалих, в тому числі одна дитина. У всіх без погіршення стану, надається вся необхідна медична допомога. Пошкоджено три АЗС, чотирнадцять транспортних засобів, один приватний будинок та лінія електропередач.

▫️Миколаївський район:

Учора ворог 12 разів атакував FPV-дронами Очаківську та Куцурубську громади. Внаслідок одного з обстрілів у м. Очаків було пошкоджено приватний будинок. Постраждалих немає.


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.027
Перейти на повну версію сайту