![]() |
|
МИКОЛАЇВ, 07 СІЧНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім повідомив про обстановку в регіоні.
Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться у Телеграм-каналі Віталія Кіма.
У своєму повідомленні Віталій Кім сказав:
Ворожі атаки по області за минулу добу, станом на 07:00 ранку 7 січня
▫️ Уночі в області було збито/подавлено три БпЛА типу Shahed та безпілотники-імітатори різних типів.
▫️ Миколаївський район:
Учора ворог п’ять разів атакував ударними дронами (попередньо – БпЛА типу «Молнія») Очаківську та Галицинівську громади, а також завдав двох артилерійських ударів по Очаківській громаді. Внаслідок одного з обстрілів у м. Очаків пошкоджено покрівлю багатоповерхівки, у с. Лупареве пошкоджено приватний будинок. Постраждалих немає.
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2026 S&A design team / 0.065Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |