ИА «Контекст Причерноморье»
Одесса  >  Новости  >  Жилищно-коммунальное хозяйство
Сьогодні вночі жителі 2 одеських районів залишаться без води
17:06 / 22.10.2021
ЖКХ

ОДЕСА, 22 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – У ряді одеських будинків 22-23 жовтня буде відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі «Інфоксводоканалу».

У зв'язку із плановими роботами, які проводять працівники ДТЕК Одеські електромережі, буде знеструмлено водонасосну станцію “Південна” та наявні резервні вводи до неї. Це один із найважливіших об'єктів «Інфоксводоканалу», через зупинку якого без водопостачання залишиться більша частина Одеси, адже через значну потужність насосної станції використання джерел автономного енергоживлення не є можливим.

Тому з 21:00 22 жовтня до 09:00 23 жовтня 2021 року буде відсутнє водопостачання у Київському, Малиновському районах Одеси, с.Лиманка, ж/м «Райдужний», ж/м «Совіньон 1-5», ЖКП «Таїрово». У Приморському районі Одеси можливе зниження тиску.

Філія «Інфоксводоканал» приносить свої вибачення за тимчасово заподіяні незручності і звертає увагу на те, що час відновлення водопостачання — попередній та може змінюватися в ході проведення ремонтних робіт як в більшу, так і в меншу сторону. Після відновлення водопостачання може також знадобитися час на заповнення системи водою, і більш віддалені споживачі, або верхні поверхи можуть отримати воду пізніше зазначеного часу.


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.059
Перейти на полную версию сайта