![]() |
|
ОДЕСА, 31 ЖОВТНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Тимчасове припинення роботи одеського бюветного комплексу для проведення ремонтних робіт.
Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал).
В повідомленні міськради сказано:
Комунальне підприємство «Сервісний центр» інформує:
з 1 по 3 листопада 2025 року не працюватиме у зв’язку із проведенням ремонтних робіт бюветний комплекс за адресою:
- просп. Лесі Українки, 33.
Найближчі бюветні комплекси розташовані на 6-й ст. Великого Фонтану та вул. Геранієвій.
Адміністрація КП «Сервісний центр» заздалегідь приносить свої вибачення за тимчасові незручності.
***
На території Одеси розташовані 17 бюветних комплексів з різним горизонтом свердловин — від 80 до 120 метрів. Усі бювети знаходяться на обслуговуванні Комунального підприємства «Сервісний центр». Вода зі свердловин подається вільно і доступна кожному.
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.022Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |