![]() |
|
ОДЕСА, 04 ЛЮТОГО 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Упродовж січня енергетики ДТЕК Одеські електромережі повернули світло в оселі понад пів мільйона родин в Одеській області, які залишилися без електропостачання внаслідок ворожих атак. Попри складні погодні умови та повторні обстріли енергооб’єктів, бригади компанії працюють цілодобово, аби забезпечити стабільне електропостачання мешканцям регіону.
Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ДТЕК Одеські електромережі.
В повідомленнях підприємства сказано:
За минулий місяць енергетики ДТЕК Одеські електромережі повернули світло в оселі понад пів мільйона родин після ворожих атак.
В січні енергетики ДТЕК Одеські електромережі відновили електропостачання для понад пів мільйона родин в Одеській області після ворожих атак. Наші бригади продовжують працювати 24/7, щоб в кожній домівці було світло.
Протягом січня ворог завдав руйнівних ударів по 4 енергетичних об’єктах ДТЕК Одеські електромережі. Ще дві пошкоджені підстанції атакував повторно. Загалом з початку повномасштабної війни значних руйнувань зазнали 29 великих енергетичних об’єктів компанії.
Однак, попри крижаний вітер, снігові замети, тотальну ожеледь та холод, наші фахівці продовжували роботи. Як результат – 547,7 тис. родин в 207 селах і містечках знову зі світлом. Аварійно-відновлювальні ремонти завжди відбуваються з урахуванням безпекової ситуації.
Нагадаємо, 4 лютого відповідно до команди Укренерго діють стабілізаційні відключення в частині Одещини. Їх застосовують лише для мешканців області та тільки там, де це дозволяє стан електромереж. В Одесі, частині Одеського району та в окремих районних центрах області діють екстрені відключення не за графіком, також є локальні аварійні відключення через негоду.
Енергетики всієї Одещини працюють 24/7, щоб попри будь-які виклики забезпечити прогнозовані графіки на території всієї області. Світло тримається!
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2026 S&A design team / 0.013Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |