![]() |
|
ОДЕСА, 26 ЧЕРВНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Через пошкодження енергетичного обладнання понад 4 тисячі родин на Одещині тимчасово залишилася без електропостачання. Аварійні бригади вже працюють на місцях пошкоджень.
Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ДТЕК Одеські електромережі.
В повідомленнях підприємства сказано:
Вночі 26 червня ворог атакував енергетичний обʼєкт ДТЕК Одеські електромережі в області.
Ремонтні роботи потребують часу, щоб повернути обладнання до працездатного стану. Наразі тимчасово без світла залишаються понад 4 тис. родин.
Наші бригади взялися до аварійно-відновлювальних робіт після дозволу від рятувальників та військових. Фахівці виконують огляд обладнання, розбирають завали, після – ремонтують.
Світло тримається!
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2026 S&A design team / 0.018Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |