ИА «Контекст Причерноморье»
Одеса  >  Новини  >  Житлово-комунальне господарство
ДТЕК: на Одещині світло вже повернуто сотням тисяч сімей (відео)
07:59 / 11.08.2026
ЖКГ

ОДЕСА, 11 СЕРПНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Російські повітряні атаки стали причиною складної ситуації в енергосистемі Одеської області.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі ДТЕК Одеські електромережі.

В повідомленнях підприємства сказано:

2/3 родин знову зі світлом: енергетики продовжують усувати наслідки обстрілу.

За минулу добу відновили електропостачання для майже всіх обʼєктів критичної інфраструктури та 226,7 тис. сімей.

Аварійно-відновлювальні роботи тривають 24/7, обов’язково з урахуванням безпекової ситуації.

Також протягом дня можливі відключення через мережеві обмеження в різних райони Одеси та області. Адже частина енергетичного обладнання перебуває в ремонті після атак або ж працює за резервними схемами. Щоб запобігти масштабним аваріям, енергетики вимушені обмежувати використання електроенергії у найскладніших енергетичних вузлах.

Попри всі виклики, ремонтні бригади продовжують працювати в посиленому режимі, щоб стабілізувати енергосистему регіону та забезпечити світлом кожну домівку.

Світло тримається.


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.022